KONST / Litografier / Färglitografi 11031296
*
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 20:00:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 20:05:22
1
100 kr
21/4 22:00:05
2
300 kr
21/4 22:20:31
1
300 kr
21/4 22:20:31
2
300 kr (Budbetjänt)
21/4 22:42:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Leonor Fini
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 20:05:22 | 1 | 100 kr |
| 21/4 22:00:05 | 2 | 300 kr |
| 21/4 22:20:31 | 1 | 300 kr |
| 21/4 22:20:31 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 21/4 22:42:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



